Aktualności

  1. W drugiej połowie marca 2021 r. gdańskie wydawnictwo Oficynka, z którym współpracuję od 2013 r., wydało moje powieści "Postrzelony", "Porąbany" i "Pomsta" z nowymi okładkami (są w okienku Moje książki). Są także na stronie Nowości wydawnictwa: www.oficynka.pl i na kopertach audiobooków firmy Storytel.pl

  2. Od 10 grudnia 2019 r. dłubałem nową powieść pod roboczym tytułem "Morderca ukrył się przed sobą samym". Rzecz skończyłem 21 grudnia 2020 r. Co dalej? Pozostało czekanie na decyzję wydawnictwa.

  3. W 2010 r. ukazało się "Psie kochanie". Mam tylko jeden egzemplarz tej książki, więc odmawiam tym, którzy mnie proszą o ten tytuł, a zainteresowanie jest spore. Pod koniec pisania "Mordercy..." obmyślałem nową wersję ksiązki z psami w roli głównej. 23 grudnia napisałem pierwsze zdania. W planie mam dodanie trzeciej opowieśći o psach. Na roboczo jest to "Kocha, nie oczekując wzajemności".

  4. Powieść "Szwindel w Grunbergu" powinna ukazać się w listopadzie 2021 r. Jej akcja dzieje się w czerwcu 1922, tydzień po obchodach 700-lecia miasta.